Equitest Нагороди та досягнення – Equitest

Нагороди та досягнення

Компанія «Еквітестлаб» – один з провідних українських виробників медичних виробів для in vitro діагностики. Завдяки високій якості та постійній праці над удосконаленням продукції, «Еквітестлаб» отримала ряд нагород та має значні досягнення, що підтверджують професійність та надійність виробника.

award award award

Участь в національних та міжнародних галузевих виставках, а також науково-практичних семінарах є важливою ланкою діяльності компанії, що підтверджує присутність «Еквітестлаб» у ряді передових компаній, які рухають галузь вперед

award award

«Еквітестлаб» є регулярним учасником незалежного зовнішнього міжлабораторного оцінювання LabQuality. Участь в подібних програмах дозволяє підтримувати високі стандарти якості та надійності в лабораторних дослідженнях, а також підтверджує високу компетентність та незалежність «Еквітестлаб» в своїй діяльності.

award award award

У 2019 році компанія «Еквітестлаб» отримала нагороду від незалежного інституту Всеукраїнського галузево-аналітичного центру за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства, згідно КВЕД 46.46 “Оптова торгівля фармацевтичними товарами”. Ця престижна нагорода підтверджує, що ТОВ «Еквітестлаб» є кращою компанією в галузі згідно з реєстром «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств країни» та засвідчує високі стандарти виробництва і відмінне управління діяльністю компанії.

award award

З 2021 року компанія «Еквітестлаб» є членом Київської Торгово-Промислової Палати. Плідна співпраця і активна участь у заходах організованих КТПП сприяє встановленню нових бізнес зв’язків та розвитку ділового партнерства, що відкриває нові можливості для бізнесу, в тому числі співпраці з організаціями об’єднаними під егідою ООН та іншими міжнародними урядовими організаціями і представниками бізнесу.

award

В рамках програми розвитку міжнародної діяльності у 2022 році компанія «Еквітестлаб» набула членства в Польсько-Українській Господарчій Палаті. Це членство підтверджує активну участь «Еквітестлаб» у бізнес-спільноті та зобов’язання до високих стандартів етики, професіоналізму і сприяння розвитку економічних зв’язків між Україною та Польщею.

Завдяки своїм нагородам та досягненням, а також членству в престижних організаціях, «Еквітестлаб» продовжує засвідчувати свою репутацію як надійного партнера та провідного учасника ринку медичних виробів для in vitro діагностики.