Equitest Про компанію – Equitest

Про компанію

ТОВ «Еквітестлаб» – українська компанія, що спеціалізується на науковій розробці та промисловому виробництві ІФА-наборів торгової марки «EQUI», призначених для діагностики інфекційних, паразитарних захворювань та алергії методом імуноферментного аналізу (ІФА).

Продукція компанії використовується в клініко-діагностичних лабораторіях та інших установах, що працюють в області in vitro діагностики.

Завдяки досвіду кваліфікованого персоналу, в наукову розробку і технологію виробництва діагностичних тест-систем, впроваджено велику кількість оригінальних ідей, креативних рішень і авторських біотехнологічних розробок. У поєднанні із застосуванням національних та міжнародних стандартів, компанія забезпечує виробництво ІФА-наборів, які мають найвищі експлуатаційні характеристики.

Орієнтуючись на потреби користувачів та новітні наукові дослідження, ми постійно працюємо над розширенням асортименту нашої продукції, покращенням аналітичних та діагностичних характеристик ІФА-наборів, а також їх стабільності. Професійний колектив компанії забезпечує стале виробництво повного переліку ІФА-наборів торгової марки «EQUI» та працює над задоволенням потреб ринку медичних виробів діагностичними системами високої якості. Компанія забезпечує безперебійне постачання продукції та здійснює всебічну сервісну підтримку її користувачів.
Впроваджена та сертифікована система менеджменту якості компанії відповідно до стандартів ISO 13485:2016 та ДСТУ EN ISO 13485:2018 забезпечує відповідність ІФА-наборів високим вимогам стандартів щодо якості продукції. Виробництво проходить регулярні аудити з оцінки відповідності продукції вимогам Технічного регламенту на медичні вироби для діагностики in vitro , що підтверджується відповідними сертифікатами, виданими компетентним органом з оцінки відповідності.

У 2021 році компанія розпочала процес сертифікації продукції відповідно до вимог Європейського законодавства. Успішно пройшовши всі етапи перевірки виробництва та продукції на відповідність Директиві 98/79/ЕС Ради Європейського Союзу, отримала право нанесення СЕ маркування на значний перелік продукції та продовжує впевнено рухатись до розширення переліку ІФА-наборів з СЕ-маркуванням у відповідності до Регламенту європейського парламенту і ради (ЄС) 2017/746, що підтверджує незмінну якість продукції ТМ «EQUI» та відкриває нові можливості для міжнародної співпраці.

Компанія ТОВ «Еквітестлаб» не залишається осторонь сучасних тенденцій та активно розвиває сектор міжнародної торгівлі, що сприяє збільшенню експортного потенціалу країни, а також її економічної привабливості на світовій арені. Наша злагоджена команда створює умови для сталого розвитку торгових відносин та економічного партнерства з міжнародними компаніями і організаціями. На сьогодні «Еквітестлаб» має підписані контракти з компаніями Молдови і Грузії та здійснює регулярні поставки продукції, а також має запити до співпраці від компаній з Азербайджану, Казахстану, Туреччини, В’єтнаму та країн Північної Африки.

Компанія зацікавлена в розвитку міжнародного партнерства в рамках співпраці з глобальними організаціями, фондами, та програмами об’єднаними під егідою ООН, з метою розвитку взаємовигідних відносини та створення нових можливостей для бізнесу. Ми раді долучитись до міжнародної спільноти у сфері глобального забезпечення та пропонуємо якісну продукцію за доступними цінами.

Сертифікати

Всі сертифікати

Нагороди

Всі нагороди

Залиште заявку

Передзвонимо найближчим часом. Відповімо на питання і розповімо докладніше про діючі акції. Будемо раді допомогти Вам!